UA     RU

ЛЮБОВ

Гармонійні відносини

Для пар, у яких згасли почуття, з’явився холод у відносинах, почастішали сварки, любов сходить нанівець. Не чекайте поки стане ще гірше.

Зачин 1500 грн.

За результатом
3000 грн.

Приворот

Робота ведеться тільки після консультації. Приворот робиться тільки на неодружених (вільних) чоловіків або на чоловіка до дружини. Перед приворотом обов’язкова чистка людини.

Зачин 3000 грн.

За результатом
4500 грн.

Зазив чоловіка

Якщо чоловік раптово перестав з Вами спілкуватися, чекаєте дзвінка або повідомлення від коханого, хочете скоріше зустрітися, то цей ритуал для Вас.

Зачин 1500 грн.

За результатом
3000 грн.

Розпалити пристрасть у чоловіка

Перед ритуалом потрібна базова консультація. Підходить для тих, хто вже перебуває у відносинах або шлюбі. Ритуал розпалює пристрасть у Вашого чоловіка до Вас, що дозволить якісно поліпшити відносини.

Зачин 1500 грн.

За результатом
3000 грн.

Дорога Кохання

Коли Ви почали спілкуватися з чоловіком або жінкою, або коли спілкування проблемне і немає руху в стосунках, то потрібно побудувати Дорогу Кохання до Вас. Ритуал допоможе знайти Кохання і гармонію в парі, направить Ваші відносини в правильне русло.

Вартість 3000 грн.

Матриця відносин

Розрахунок ведеться за унікальною Матричної системою.

Для кого це?

Якщо зустріли нового партнера. Для сімейних пар. Для всіх, хто хотів би довгих і щасливих відносин.

Що Ви отримаєте в результаті?

Як поводити себе в цих відносинах. Як партнеру потрібно вести себе. Яких помилок не можна допускати. Сумісність і схильність до шлюбу. Чи є Ваші відносини кармічними? Які уроки потрібно винести? І багато іншого!

Вартість 3000 грн.

Договір публічної оферти.
© Voronved.com Усі права захищено.