UA     RU

Чи можна навчитися «читати» Таро і Оракули?

Для початку давайте розберемося, що таке Таро і Оракули.

Таро, як я говорив у вебінарі: «Таро. 78 книг»  — це енергетичні потоки нашої Землі, які ми можемо застосовувати в нашому матеріальному житті. Спочатку Таро, це були таблиці, через які Стародавні Боги передавали інформацію людям. Насправді, цих потоків більше, але зараз не про це.

Оракули за своїми вібраціям схожі з Таро і дуже добре резонують з нами. Оракули бувають різні, дивлячись що ви хочете запитати, відповідно потоки і інформація, яка знаходиться в них, — буде різною.

Оракул Ленорман, наприклад, має 36 карт, 36 образів і 36 зустрічей з драматичними ситуаціями, які проходить людина. Детальніше про Ленорман, про можливості і роботу з Оракулом — в моєму вебінарі «Ленорман. 36 зустрічей Долі»  на каналі YouTube Олексій Воронянський.

Відповідно, як Таро, так і Оракули мають серединні вібрації, як і у нас з вами. Це великі друзі і помічники, з якими можна розмовляти, радитися, працювати магічно.

В яких ситуаціях карти це не для вас?

  1. Ви скептик і не вірите у всю цю нісенітницю. Так висловлюється багато людей.
  2. Ви вважаєте, що карти це гріх і Бог вас покарає.
  3. Ви не можете мислити і бачити образи, тому потрібно поки зайнятися образним мисленням.
  4. Вам просто не цікаво вивчати і практикувати оракули і таро. А інтерес — це одна із найважливіших складових успішного навчання.
Якщо ви не належите до тих людей вище, я вас вітаю!

Головна умова навчання — це, перш за все, бажання і інтерес! Адже без цього нікуди, і насильно себе змушувати не будеш, це рано чи пізно набридне. Після мого навчання на Таро і Ленорман Ви зможете самостійно працювати і приймати клієнтів!

Розвивайтеся, вивчайте карти! Тим самим Ви розвиваєте себе, зростаєте і рухаєтеся вперед!

Договір публічної оферти.
© Voronved.com Усі права захищено.